Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
>>Первинна профспілкова організація студентів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка<< 
>>Як вступити до профспілки. Профорг групи. Обрання профорга групи:<< 

Захист соціальних прав студентів:


Робота комісії з захисту соціальних прав спрямована на соціально-правовий захист студентів під час навчання в університеті. Пільги, переваги, компенсації, допомоги держава застосовує переважно для того, щоб підтримати соціально незахищені категорії громадян.

 

У профспілковому комітеті існує РЕЄСТР студентів, які потребують соціального захисту, який включає такі категорії студентів: 


    -
сироти та діти без батьківського піклування (мають право на гарантоване безкоштовне поселення до гуртожитку та повне державне забезпечення);
    -
постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи (виплату підвищеної на стипендії);
    -
з малозабезпеченої сімї (отримання соціальної стипендії);
    -
інваліди (отримання соціальної стипендії);
    -
сімейні студенти з дітьми (отримання соціальної стипендії)

Для отримання пільг (поселення до гуртожитку, отримання талонів на харчування та інше) зазначеним категоріям студентів потрібно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ протягом вересня у профкомі студентів (каб. 133 центр. корпус). 
Контактний телефон: 22-62-83. Години прийому: з 9-00 до 17-00.

Для отримання матеріальної допомоги, у таких випадках як: одруження, народження дитини, смерть близького родича, складне матеріальне становище, лікування, студенту необхідно звернутися до профорга факультету (інституту), написати заяву (зразок № 5,6) та додати необхідні документи.

Для отримання путівки на літній або зимовий відпочинок необхідно звернутися до голови профбюро свого факультету (інституту) та подати заяву (зразок № 7);