Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
>>Первинна профспілкова організація студентів Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка<< 

ТОБІ ПОТРІБНА ПРОФСПІЛКА –
ТИ ПОТРІБЕН ПРОФСПІЛЦІ!

 

Вступаючи до Профспілки працівників освіти і науки України, ТИ, студенте СумДПУ ім. А.С. Макаренка, маєш усвідомлювати, що ТИ добровільно стаєш членом майже 4 500 студентської організації в університеті, яка представлятиме та відстоюватиме ТВОЇ законні права і інтереси перед адміністрацією факультету (інституту) та університету, в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також з іншими об’єднаннями громадян.

Студентові, який у процесі навчання оволодіває знаннями, набуває певного життєвого досвіду, необхідний захист його законних прав та інтересів, оскільки самостійно їх відстояти дуже важко.

Саме Профспілка може впевнено запропонувати ТОБІ свій захист та підтримку. Для цього у неї є права, досвід і могутня сила солідарності. Саме їй законодавством надані широкі повноваження, зокрема щодо контролю за додержанням адміністрацією умов навчання, проживання та побуту студентів СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

Наша Профспілка - надійна опора та реальна сила,

яка здатна захистити !

ПРОФСПІЛКА на всіх рівнях представляє та захищає твої права та інтереси.


1. Тобі не дають перездати іспит, безправно відраховують чи виселяють з гуртожитку? -ПРОФСПІЛКА допоможе відстояти твої законні права.


2. Вирішив відпочити на канікулах? – Завдяки ПРОФСПІЛЦІ ти можеш відпочити на побережжі Чорного моря, у Карпатах чи навіть закордоном.


3. Важко з грошима? - ПРОФСПІЛКА допоможе тобі оформити всі види матеріальної допомоги. 


4. У тебе буде дитина? - ПРОФСПІЛКА допоможе тобі оформити необхідну допомогу та подарує малюкові новорічний подарунок.


5. Потрібні пільги? – ПРОФСПІЛКА запропонує ті, що є, і буде добиватися додаткових.


6. Вирішив приємно провести час? – Жодна культурно-мистецька та спортивно-масова подія в в університеті не відбувається без участі ПРОФСПІЛКИ.

Вибір за тобою !!!

 

Студенте, ТВОЄ основне завдання добре вчитися. А щоб відстоювати ТВОЇ права та інтереси, працює команда профкому студентів СумДПУ ім. А.С. Макаренка.

Тільки об’єднавшись, МИ здатні подолати всі труднощі та негаразди, захистити свої права та відстояти свої інтереси!

Звертайся до нас - каб. 133 центрального корпусу.